Partnerzy

Partnerzy

Marka Neauvia, obecna w ponad 70 krajach na całym świecie, jest głównym licencjodawcą Matex Lab: spółki wytwarzającej wypełniacze i kosmeceutyki z siedzibą w Lugano, posiadającej oddziały we Włoszech i w Polsce.

Marka Neauvia istnieje od 2012 r., a portfolio jej produktów obejmuje:

Preparaty do iniekcji, np. wypełniacze skórne i produkty biorewitalizujące
Kremy przeciw starzeniu i kremy łagodzące
Systemy regeneracji tkanek i sera gojące ze sterylnymi maseczkami

Jakość i bezpieczeństwo. Przede wszystkim.
Neauvia oznacza innowacyjność i bezpieczeństwo, a wysokie standardy jakości gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości surowców i zaawansowanej technologii wytwarzania.

Podstawowa działalność firmy obejmuje wytwarzanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego glikolem polietylenowym (PEG), co stanowi wyjątkową, nową technologię zapewniającą produktom znakomity profil bezpieczeństwa i tolerancji.

Każdy produkt z linii wypełniaczy ma określone właściwości reologiczne ze względu na szczególną geometrię cząsteczkową i rzeczywistą technologię polimerową, które gwarantują skuteczność i możliwość doskonałego zintegrowania z różnymi strukturami anatomicznymi.

Uzupełnieniem zabiegów z zastosowaniem wypełniaczy jest kompleksowa oferta profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry marki Neauvia, które przedłużają działanie wypełniacza.
Dzięki bogatemu portfolio produktów marka jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających lekarzy i pacjentów.

Wizja i misja
Ambicją firmy jest tworzenie innowacyjnych i bezpiecznych, znanych z wysokiej jakości produktów przeznaczonych do zastosowań w obszarze medycyny estetycznej, zapewniających zdrowie i dobre samopoczucie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne.
Chcą tworzyć wartość dla nauki, społeczeństwa, ich zespołu i ich spółki.

IMAGE Skincare to najbardziej innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Siedziba główna i laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie.
Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację
(zabiegi + preparaty do stosowania w domu).
Misją marki jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.

Marka IMAGE Skincare w trosce o dobro swoich Klientów i środowisko
NIE stosuje: – parabenów – substancji zapachowych – kolorantów.
W Polsce wyłącznym dystrybutorem marki od początku jej obecności na rynku (od roku 2006) jest firma TOP BEAUTY sc.

M’onduniq Cosmetiques Professionnel to profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy. Część produktów marki opracowywana i produkowana jest we Francji.

Doświadczenie
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu laboratoriów badawczych, które starannie opracowują innowacyjne formuły dermokosmetyczne nasza marka jest w stanie oferować swoim odbiorcom produkty najwyższej jakości. Proces badań dermatologicznych oraz hipoalergicznych obejmuje wszystkie nasze produkty, gwarantując ich skuteczność i potwierdzając deklarowane właściwości. Proces oceny bezpieczeństwa produktu daje wszystkim użytkownikom i profesjonalistom pracującym z naszymi produktami gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji.

Składniki aktywne, w zgodzie z naturą
We wszystkim kosmetykach oferowanych przez M’onduniq stosowane są tylko i wyłącznie składniki aktywne, które pozyskiwane są bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt czy otaczającego nas środowiska. Laboratoria korzystają z surowców najwyższych jakości i zanim produkt zostanie wprowadzony na rynek wszystkie jego formuły testowane są przez kilkunastu kosmetologów i dermatologów. Daje do możliwość opracowania takiej formuły finalnej produktu, która ma być przede wszystkim bardzo skuteczna i łatwa w zastosowaniu przez gabinety.

Rozwój firmy
Dokładamy wszelkich starań aby praca wszystkich specjalistów związanych z naszą marką była jak najbardziej przyjemna i owocna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych współpracowników posiadamy również Akademię Szkoleniową, która prezentuje wszystkie nasze zabiegi i kosmetyki oraz edukuje w szeroko pojętym zakresie marketingu salonowego SPA&BEAUTY. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń ze specjalistami z branży kosmetycznej i dermatologicznej.
Pochodzenie: Francja

Charakterystyka
Marka M’onduniq charakteryzująca się produkcją wysokiej, jakości profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz organicznych z zachowaniem najwyższych standardów zgodnych z rekomendacją EN ISO 22716. Wykorzystywanie do produkcji surowców certyfikowanych ECOCERT i ECOCERT GreenLife oraz Qualité France. Doświadczenie w produkcji kosmetyków od 1996 roku w fabryce Technature założonej przez Philippe Le Fur. Obszar przemysłowy zajmuje teren ponad 3350 m².
REGION: Brest region Dirinon, France
Powstanie marki: 2012
pochodzenie nazwy m’onduniq: FRANCJA
Znaczenie nazwy m’onduniq:

Połączenie dwóch słów ‘le monde’ (świat) oraz ‘unique’ (unikatowy, unikalny). W swobodnym tłumaczeniu ‘unikalny świat’.

Do kogo skierowane produkty:
– wyspecjalizowane gabinety kosmetyczne,
– obiekty SPA,
– kliniki medycyny estetycznej,
– wymagający klienci.

Produkty:
– wysoka jakość,
– innowacyjność,
– najwyższa jakość produkcji,
– najwyższej jakości wyselekcjonowane i certyfikowane surowce,
– dokładnie i starannie przebadane składniki,
– nowe technologie.

SPA&MORE to pierwszy polski serwis, który łączy trzy elementy:
– bogatą bazę aktualnych treści poradnikowych i informacyjnych,
– możliwość zakupu kart rabatowych,
– wyszukiwarkę usług i świadczących je obiektów czyli: ośrodków SPA, Day SPA, klinik medycyny estetycznej, salonów urody i klubów fitness.

Karta rabatowa SPA&MORE, którą można zamówić na stronie, uprawnia do korzystania ze stałej, 10% zniżki w ośrodkach partnerskich oraz z ich specjalnych ofert.

Intuicyjna strona umożliwia szybkie odnalezienie idealnie dopasowanych do potrzeb usług i zapoznanie się z ideą proponowanych zabiegów, rytuałów czy treningów.

Zapraszamy do świata SPA&MORE!